Forum klanu ZINER świat 6

Forum klanu ZINER

Ogłoszenie

WSZYSCY PROSZENI SĄ O WEJŚCIE DO DZIAŁU Pytania i problemy TAM JEST ANKIETA PROSZĘ NA NA ODPOWIEDZIEĆJak ktoś nie wie gdzie to dokładnie jest proszę o to http://www.ziner.pun.pl/viewpoll.php?id=18

#1 2009-01-01 15:28:48

Andrewoo

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-31
Posty: 35
Punktów :   

Wasze Pomysły

Jeśli masz jakiś pomysł na ulepszenie naszego KLANU podziel się nim z nami tutaj

Offline

 

#2 2009-01-14 17:33:14

Nolaan

BURMISTRZ

508499
Zarejestrowany: 2009-01-01
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wasze Pomysły

Trochę padło propozycji na temat rang w wiadomościach (nie wiem, dlaczego nie na forum?). To też wypowiem swoje zdanie. Moja wizja jest taka, jeśli zrobić drobną kosmetyczną zmianę zamieniając „ zjednoczone imperium narodów europy romańskiej” na „konfederacja zjednoczonych królestw europy romańskiej” da to nowy obraz możliwości. Otóż każdemu z nas gra przydziela już tytuł szlachecki na podstawie poziomów. Jest to zależne od naszego poziomu, czyli potęgi naszych ziem i wojsk. Każdy z graczy powinien właśnie posiadać taki tytuł jak gra mu nadała. Bo, po co mu dwa często sprzeczne ze sobą? Natomiast istnieją jeszcze tytuły nadawane ze względów na piastowany urząd. Tak niegdyś szlachcic mógł być duchownym, oficerem, lub piastować urząd na dworze królewskim jako emisariusz. I tutaj taki drugi tytuł urzędowy przypadłby graczom, którzy faktycznie zajmują się dodatkowymi funkcjami. Jeśli ktoś zajmuje się polityką między klanowa „emisariusz” głowa konfederacji „kanclerz” nie chce podawać nowych możliwości nazw zostawiając je w rękach rządzących klanem. Jestem przeciwny by władza należała do ludu, sejmiki w Rzeczpospolitej Polsce nie zdały egzaminu. Przy władzy może być tylko jedna osoba i doradcy. I to się oczywiście należy temu, kto założył klan chyba, że sam zdecyduje inaczej. No i jeszcze jedna prośba, niech się pojawi opis co do kogo należy w klanie z rządzących. Najlepiej tu na forum. Nie jestem pewny ale wydaje mi się że panuje zasada pisz do wszystkich w każdej sprawie to ktoś może odpowie lub pisz do kanclerza ze wszystkim. To tylko sugestie ale mimo to czekam na jakieś odpowiedzi co o tym myślicie nawet jeśli uważacie ten pomysł za całkiem nietrafiony.


Mieli do wyboru wojnę lub hańbę, wybrali hańbę a wojnę i tak będą mieli.

Offline

 

#3 2009-01-14 17:58:09

Alukard

Sołtys

6949621
Zarejestrowany: 2009-01-01
Posty: 8
Punktów :   

Re: Wasze Pomysły

Co do wladzy zgadzam sie. Powina byc zawsze jakas najwazniejsza jedna osoba choci bez przesady wkoncu mamy byc zespolem a nie wladza i sluzba. Nie widze tez nic zlego w tym ,że ze wszystkim mozna napisac do kanclerza.. Wrecz to b. dobra zecz : ) oczywscie jesli ktos nie przegina. A jesli chodzi o te tytulu to chodzi ci o te co pisze w grze? Mi sie podoba. Ja w tej chwili mam 3 range litwin Couta czyli hrabi : d

Offline

 

#4 2009-01-29 13:33:14

swirus

BURMISTRZ

Zarejestrowany: 2009-01-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wasze Pomysły

Wnosze wniosek pod głosowanie, aby każdy z generałów był zobowiązany do publikowania następnego dnia po dostaniu daniny, wykazu kto ile dał, ni i ewentualnie faktóry lub rachunków z rozliczenia na co to wszystko poszło:) pozdro Świrus.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lubwis.pun.pl www.ligatyperow.pun.pl www.forum4u.pun.pl www.virtual-swiat.pun.pl www.seductionpoland.pun.pl